outsourcing personální administrativy a mezd
vzdělávání a rozvoj managementu
vzdělávání a rozvoj personalistů
poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů

partneřim-pro

M-PRO spol. s r. o.

Společnost M-PRO spol. s r. o. se specializuje na software pro personální řízení podniků a zpracování mezd. Od svého založení v roce 1991 společnost vyvíjí a prodává svůj vlastní systém pro řízení lidských zdrojů, personalistiku a mzdy - Target 2100. Target 2100 je jedním z nejúspěšnějších personálních a mzdových systémů na českém trhu. Účinným a efektivním způsobem podporuje práci organizačních, personálních a mzdových útvarů a všech úrovní managementu. Společnost M-PRO se rovněž zabývá výpočtem mezd na zakázku (outsourcing) pro střední a velké organizace.

 

www.m-pro.cz


Original Rhythm Team

Original Rhythm Team

Do námi vytvářených programů vzdělávání, rozvoje i interní komunikace rádi zařazujeme originální řešení, kterými jsou také prvky používané kolegy z Original Rhythm Team. Jejich programy využívají tzv. korporátního bubnování a metody drum circle, při kterých všichni účastníci aktivně hrají na buben či jiný rytmický nástroj a tím podporují  společné cíle.

 

www.rhythm-team.cz


	contour pro

Contour Consulting, s.r.o.

V rámci projektů vzdělávání a rozvoje spolupracujeme s kolegyněmi ze společnosti Contour Consulting, s.r.o. které svým přístupem k podnikání, klientům i nabízeným službám zapadají do naší představy o podnikání.

 

http://www.contour.to


Touchdown

Touchdown Czech s.r.o.

Touchdown Czech Republic, s.r.o. je mladou společností působící v oblasti personálních služeb a poradenství. Její kvalitní servis vychází z dlouholetých zkušeností konzultantů získaných při práci na projektech v oblasti Recruitmentu a Executive Search v rámci českého i zahraničního trhu. Touchdown Czech Republic vyhledává svým klientům kvalifikované pracovníky na všechny typy manažerských pozic a na pozice specialistů. Kandidátům nabízí možnost úspěšně rozvíjet jejich profesní kariéru.

 

www.touchdown.cz


TEAM CZ, s.r.o.

TEAM.CZ,s.r.o.

Společnost TEAM.CZ, s.r.o. působí na českém trhu vzdělávacích organizací téměř 20 let a je našim partnerem v oblastech vzdělávání manažerů a využívání nových technologií při vzdělávání dospělých.

 

www.team.cz